Maj to tradycyjnie początek letniego sezonu imprez firmowych. Nie od dziś wiadomo, że dobra pogoda sprzyja organizacji imprez plenerowych.

Imprezy plenerowe są lubiane zarówno przez organizatorów jak i uczestników eventów firmowych. Na świeżym powietrzu zazwyczaj mamy więcej swobody, imprezom towarzyszy również lepszy nastrój sprzyjający lepszej integracji pracowników. Impreza plenerowa stwarza także dużo większe możliwości organizatorom eventów.

Dawid Sobczyk, DJ na event z OmegaEvent.pl – firmy zajmującej się organizacją imprez firmowych z Krakowa, działającej także na warszawskim rynku, pisze na swoim blogu:

Miejscami plenerowych imprez firmowych mogą być zarówno stadiony, parki czy skwery, ale także gospodarstwa agroturystyczne, stadniny koni oraz hotele i inne obiekty turystyczne zlokalizowane wśród zieleni czy w pobliżu akwenów wodnych. Możliwości znalezienia odpowiedniego miejsca na plenerową imprezę firmową lub firmowy piknik są bardzo szerokie – zarówno pod względem lokalizacji, dostępnych atrakcji oraz budżetu przedsięwzięcia. [źródło]

Plener daje możliwość bardzo swobodnego kształtowania scenariusza imprezy firmowej. W plenerze można zorganizować doskonałą imprezę rodzinną, biesiadną czy też tematyczną, jak na przykład gamblingową, kowbojską, naukową czy związaną z innymi kulturami.

Nie jest niespodzianką, że największy problem w organizowaniu eventów w plenerze jest związany z nieprzewidywalnością pogody. Praktycznie nigdy nie można być pewnym, że danego dnia aura będzie nam sprzyjać. Dlatego przy organizacji eventu plenerowego zawsze warto mieć jakiś scenariusz rezerwowy, na wypadek nagłego załamania pogody.

 

Źródło: OmegaEvent.pl

 


Dodaj firmę do naszego katalogu >>> Katalog firm Warszawa