W dniach 9-11 marca 2018 r. odbędzie się czwarta edycja ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, której organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Od 21 lutego br. Polacy mogą rezerwować promocyjne oferty z 50% zniżką na różnego rodzaju usługi turystyczne w kraju.

Akcja Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny 2018 ma na celu promocję oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do częstszego podróżowania po kraju. Trzeba przyznać, że z edycji na edycję akcja zyskuje na popularności i to zarówno wśród turystów, jak i partnerów oferujących swoje usługi turystyczne. Weekend za pół ceny 2018 jest adresowany do całej branży turystycznej jak i do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mogą skorzystać z 50% zniżki na wybrane przez siebie usługi  turystyczne na terenie Polski. 

Dla branży turystycznej to idealna okazja na wypromowanie swojej oferty hotelowej, uzdrowiskowej, gastronomicznej, kulturalnej, transportowej, czy jakiejkolwiek innej, zwłaszcza w okresie niskiego sezonu, kiedy klientów jest mniej.

Wśród oferowanych usług turystycznych, które są do wyboru na stronie akcji Weekend za pół ceny, wymienić należy następujące kategorie usług: agroturystyka/ turystyka wiejska, gastronomia, kultura i sztuka, sport i rekreacja, transport, usługi przewodnickie, uzdrowiska/ spa, zakwaterowanie, zwiedzanie i inne.

W tej edycji akcji najwięcej promocyjnych ofert turystycznych z 50% zniżką pochodzi od partnerów z województwa małopolskiego – 100 ofert. Na drugim miejscu jest województwo dolnośląskie – 72 oferty, a na trzecim województwo pomorskie – 70 ofert.

Aby wybrać i zarezerwować interesującą nas ofertę weekendu za pół ceny należy wejść na stronę akcji polskazobaczwiecej.pl.